Ole yhteydessä 🚀

Se käy kätevästi tuosta noin

Leadoon toimistot

Helsinki

Lintulahdenkuja 10 00500 Helsinki

+358 45 262 5977
info@leadoo.com

Tukholma

Blekholmstorget 30 F, 111 64 Stockholm

+46 73 5599 309
therese@leadoo.com

Málaga

Glorieta Albert Camus1, 6a Málaga, 29002

+34 6033 658 93
kevin@leadoo.com

Myynti

GFX9116 2 1 leadoo contact information Contact Us

Teemu Ilola

VP of Sales

+358 40 0214222

teemu@leadoo.com

Sami Osterberg leadoo contact information Contact Us

Sami Österberg

Country Lead, Finland

+358 40 8402856

sami@leadoo.com

Therese Olsson leadoo contact information Contact Us

Therése Olsson

Country Lead, Sweden

+46 73 5599 309

therese@leadoo.com

Markkinointi, kumppanuudet ja pressitiedustelut

DSC08207 2 leadoo contact information Contact Us

Santtu Kottila

CMO & Co-Founder

+358 40 1843287

santtu@leadoo.com

Jemmi Laaninen leadoo contact information Contact Us

Jemmi Laaninen

Marketing Operations Lead

+358 40 8647800

jemmi@leadoo.com

Muut yhteydenotot

Vesa Jutila leadoo contact information Contact Us

Vesa Jutila

CEO

+358 40 5565773

vesa@leadoo.com

DSC08357 leadoo contact information Contact Us

Mikael da Costa

Chief Product Officer

+358 45 262 5977

mikael@leadoo.com

DSC08347 leadoo contact information Contact Us

Fredrik Rönnlund

COO & Chairman

+358 40 0300381

fredu@leadoo.com

Konvertoi kuin viimeistä päivää!

Tartu sopivimpaan Leadoo-pakettiin ja nosta tuloksesi uudelle tasolle.