Reading:
Ota yhteyttä

Ole yhteydessä 🚀

Se käy kätevästi tuosta noin

Leadoo Marketing Technologiesin toimistot

Helsinki

Lintulahdenkuja 10
00500 Helsinki

+358 45 262 5977
info@leadoo.com

Tukholma

Blekholmstorget 30 F, 111 64 Stockholm

+46 73 5599 309
therese@leadoo.com

Lontoo

35 Shearing Street
Bury St. Edmunds
IP32 6FE

+077 64480553
ryan@leadoo.com

Málaga

Glorieta Albert Camus1, 6a Málaga, 29002

+34 6033 658 93
kevin@leadoo.com

Myynti

DSC08570 leadoo yhteystiedot Ota yhteyttä

Ryan Galloway

Country Lead, UK

+077 64480553

ryan@leadoo.com

Sami Osterberg leadoo yhteystiedot Ota yhteyttä

Sami Österberg

Country Lead, Finland

+358 40 8402856

sami@leadoo.com

Therese Olsson leadoo yhteystiedot Ota yhteyttä

Therése Olsson

Country Lead, Sweden

+46 73 5599 309

therese@leadoo.com

Markkinointi, kumppanuudet ja pressitiedustelut

DSC08207 2 leadoo yhteystiedot Ota yhteyttä

Santtu Kottila

CMO & Co-Founder

+358 40 1843287

santtu@leadoo.com

Jemmi Laaninen leadoo yhteystiedot Ota yhteyttä

Jemmi Laaninen

Marketing Operations Lead

+358 40 8647800

jemmi@leadoo.com

Muut yhteydenotot

Vesa Jutila leadoo yhteystiedot Ota yhteyttä

Vesa Jutila

CEO

+358 40 5565773

vesa@leadoo.com

DSC08357 leadoo yhteystiedot Ota yhteyttä

Mikael da Costa

CPO & Founder

+358 45 262 5977

mikael@leadoo.com

DSC08347 leadoo yhteystiedot Ota yhteyttä

Fredrik Rönnlund

COO & Chairman

+358 40 0300381

fredu@leadoo.com

Konvertoi kuin viimeistä päivää!

Tartu sopivimpaan Leadoo-pakettiin ja nosta tuloksesi uudelle tasolle.